Spegel gustaviansk stil
Closed
2019-10-18
689873
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
SPEGEL, sent 1800-tal, gustaviansk stil, träsnidade detaljer, förgylld, mått ca 76,5x34,5
Smärre slitage, åldersrelaterad slitage på spegel, färgbortfall, smärre sprickor i färg