Alvar Aalto väggkonsol

Alvar Aalto väggkonsol
Alvar Aalto väggkonsol
Alvar Aalto väggkonsol
Alvar Aalto väggkonsol
Alvar Aalto väggkonsol
Alvar Aalto väggkonsol
Alvar Aalto väggkonsol
Alvar Aalto väggkonsol

Klubbat för:

560 EUR

Utropspris

400 EUR

ALVAR AALTO, VÄGGKONSOL/VÄGGHYLLA, Artek 1940/50-tal, lackad björkfaner med väggfästen i björk, en låda, längd 50 cm, djup 32 cm, höjd 34 cm.

Åldersrelaterat slitage

689878

2019-11-03