Svante Petri oljemålning

Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv med fyr, monogramsignerad SP samt Svante Petri, daterad -93, olja på duk, ca 85x120 cm

689881

2019-10-17