Jean Derval skulptur

Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur
Jean Derval skulptur

Såld för:

72 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN DERVAL (1925-2010), skulptur, keramik, delvis glaserad, stämpelmärkt i godset Jean Derval, höjd ca 43 cm

Nagg, kantlagningar

689892

2019-10-18