Klubbat för:
72 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN DERVAL (1925-2010), skulptur, keramik, delvis glaserad, stämpelmärkt i godset Jean Derval, höjd ca 43 cm
Nagg, kantlagningar
689892
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här