Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BENGT A BOLIN (född 1933): Komposition, signerad BA Bolin, olja på duk, ca 59x59 cm
Zustandsbeschreibung
2 hål i duken.
689900
2019-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner