Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
JULES SCHYL (1893-1977), "VENEZIA", olja på duk, signerad SCHYL, a tergo signerad samt betitlad och daterad: J. SCHYL VENEZIA 1965, ca 63X48 cm
689905
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här