Rosenthal "Pompadour" kaffe och teservis
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, "Pompadour", kaffe och teservis, 27 delar, porslin, 1900-talets mitt, bestående av 12 tekoppar med fat, 9 kaffekoppar med fat, tekanna, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 2 småfat, 2 udda större kaffekoppar med 1 fat samt 2 kaffekoppar medföljer
En kopp med smärre nagg
689907
2019-10-17