Rosenthal "Pompadour" kaffe och teservis

Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal
Rosenthal

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

ROSENTHAL, "Pompadour", kaffe och teservis, 27 delar, porslin, 1900-talets mitt, bestående av 12 tekoppar med fat, 9 kaffekoppar med fat, tekanna, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 2 småfat, 2 udda större kaffekoppar med 1 fat samt 2 kaffekoppar medföljer

En kopp med smärre nagg

689907

2019-10-17