Gertrud H skulptur i brons

Gertrud H skulptur i brons
Gertrud H skulptur i brons
Gertrud H skulptur i brons
Gertrud H skulptur i brons
Gertrud H skulptur i brons
Gertrud H skulptur i brons
Gertrud H skulptur i brons
Gertrud H skulptur i brons

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GERTRUD H, dansande kvinnofigur, patinerad brons, signerad samt daterad Gertrud H 50, gjutarstämpel från Rosengrens Metall Limhamn, höjd ca 18 cm

689911

2019-11-02