Alfred Hugh Fisher porträtt

Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt
Alfred Hugh Fisher porträtt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED HUGH FISHER, (UK, 1867-1945), porträtt, flicka med papegoja, olja på duk, monogramsignerad, ca 30x25 cm

ALFRED HUGH FISHER, (UK, 1867-1945), Flicka med papegoja, olja på duk, monogramsignerad, ca 30x25 cm

689914

2019-10-18