Alfred Hugh Fisher porträtt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALFRED HUGH FISHER, (UK, 1867-1945), porträtt, flicka med papegoja, olja på duk, monogramsignerad, ca 30x25 cm
ALFRED HUGH FISHER, (UK, 1867-1945), Flicka med papegoja, olja på duk, monogramsignerad, ca 30x25 cm
689914
2019-10-18