Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myggan", 2 st., stolar, Fritz Hansen, Danmark, gröna, märkt FH DENMARK, 1972, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, repor
689931
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här