Kökspall

Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

KÖKSPALL, 1900-talets mitt, industrimodell, trappsteg i lackerad björk, stomme i blålackerad metall, höjd ca 63 cm

Bruksslitage, ställvis med rostspår

689936

2019-10-18