Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
KÖKSPALL, 1900-talets mitt, industrimodell, trappsteg i lackerad björk, stomme i blålackerad metall, höjd ca 63 cm
Bruksslitage, ställvis med rostspår
689936
2019-10-18