Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAJ FRANCK, "Prisma", vas, Nuutajärvi, Finland , underfång i lilablått, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -62, höjd ca 22 cm
Nagg på en vertikal kant, smärre slitage
689938
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här