Kaj Franck vas
Valmis
2019-10-18
689938
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KAJ FRANCK, "Prisma", vas, Nuutajärvi, Finland , underfång i lilablått, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -62, höjd ca 22 cm
Nagg på en vertikal kant, smärre slitage