Felix von Altersheim tavla Angelina Jolie
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FELIX VON ALTERSHEIM (Samtida): "Angelina Jolie Obsession", Chanel, open edition, 12-färgspigmenttryck, matt i butlerfinish, Silverborstat aluminium, signerad och daterad 2018, ca 150 x 120 cm
689939
2019-10-21