Felix von Altersheim tavla Angelina Jolie

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FELIX VON ALTERSHEIM (Samtida): "Angelina Jolie Obsession", Chanel, open edition, 12-färgspigmenttryck, matt i butlerfinish, Silverborstat aluminium, signerad och daterad 2018, ca 150 x 120 cm

689939

2019-10-21