Vas fat Rörstrand

Vas fat Rörstrand
Vas fat Rörstrand
Vas fat Rörstrand
Vas fat Rörstrand
Vas fat Rörstrand
Vas fat Rörstrand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, FAT, keramik, 1900-talets fösta hälft, Rörstrand, möjligen Lars Thorén, vasens höjd 22 cm, fatets diameter ca 30 cm, tallriksställ i plast medföljer

Bruksslitage

689942

2019-10-17