Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, FAT, keramik, 1900-talets fösta hälft, Rörstrand, möjligen Lars Thorén, vasens höjd 22 cm, fatets diameter ca 30 cm, tallriksställ i plast medföljer
Bruksslitage
689942
2019-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här