Tallrikar empire

Tallrikar empire
Tallrikar empire
Tallrikar empire
Tallrikar empire
Tallrikar empire
Tallrikar empire
Tallrikar empire
Tallrikar empire
Tallrikar empire
Tallrikar empire

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, (2) Frankrike, empire, 1810-1818, 1810-1818, "Extinction de la postérité de Charlemagne" samt "Dernieres dispositions de pepin", med stämplar, porslin, diameter ca 21 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

689976

2019-10-20