Tallrikar empire
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, (2) Frankrike, empire, 1810-1818, 1810-1818, "Extinction de la postérité de Charlemagne" samt "Dernieres dispositions de pepin", med stämplar, porslin, diameter ca 21 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
689976
2019-10-20