Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YURI KRASNY (Ryssland, 1925-2005): Figurer i slottslandskap, signerad och daterad Yuri Krasny -77, pastell på papper, ca 65 x 57 cm
Ej examinerad ur ram
689984
2019-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här