Yuri Krasny pastell

Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YURI KRASNY (Ryssland, 1925-2005): Figurer i slottslandskap, signerad och daterad Yuri Krasny -77, pastell på papper, ca 65 x 57 cm

Ej examinerad ur ram

689984

2019-10-20