Inger Bo oljemålning

Inger Bo oljemålning
Inger Bo oljemålning
Inger Bo oljemålning
Inger Bo oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

INGER BO (1900-tal), stilleben, olja på duk, 60x80 cm

Någon smärre repa

689997

2019-10-29