Herman Österlund oljemålning

Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1883-1964): Skånegård , signerad och daterad Herman Östlund 1909, olja på duk, 66x44 cm

Duklagning

690005

2019-10-17