Elis Bergh Kosta vas 1940/50-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ELIS BERGH, Kosta, vas, ljusblå nyans, vågformat glas, höjd 30,5, diam 19 cm, signerad B 175/300

Repor främst undertill

690011

2019-10-16