Harry Bertoia karmstolar

Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar
Harry Bertoia karmstolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HARRY BERTOIA, karmstolar, 1 par, omrking 1970-tal, Knoll, omrking 1970-tal, vitlackerat stål, sitthöjd 44,5 cm

Bruksslitage

690012

2019-10-17