Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HARRY BERTOIA, karmstolar, 1 par, omrking 1970-tal, Knoll, omrking 1970-tal, vitlackerat stål, sitthöjd 44,5 cm
Bruksslitage
690012
2019-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här