Fåtöljer England

Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England
Fåtöljer England

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, Salvale Designs Limited, grön skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

690017

2019-10-18