Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMLÄNSTOL, 1900-talets första hälft, skuren dekor, bemålad, genombruten ryggbricka med texten "Simson slet lejonet sönder", sitthöjd ca 44 cm
Slitage, färgbortfall, märken
690024
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här