Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
SALONGSGRUPP, 3 dlr, soffa och ett par fåtöljer, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, textilklädsel, soffans längd ca 188 cm, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Skador: Slitage
690026
2019-10-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner