Salongsgrupp i rokokostil

Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil
Salongsgrupp i rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SALONGSGRUPP, 3 dlr, soffa och ett par fåtöljer, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, textilklädsel, soffans längd ca 188 cm, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Skador: Slitage

690026

2019-10-18