Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
ASKAR, Kina, (2) stapelbara, 1800-tal, figural och floral dekor i emaljfärger, båda med lacksigill (sannolikt för exportlicens), höjd ca 6 samt 11 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
690038
2019-10-16