Askar Kina

Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina
Askar Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

ASKAR, Kina, (2) stapelbara, 1800-tal, figural och floral dekor i emaljfärger, båda med lacksigill (sannolikt för exportlicens), höjd ca 6 samt 11 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

690038

2019-10-16