Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HANS WIGERT (1932-2015): "Fågelskådare", signerad och daterad Hans Wigert, a tergo 1995, olja på duk, 100x85 cm.
Tema: Kontemporär konst -
690040
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här