Hans Wigert

Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert
Hans Wigert

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Fågelskådare", signerad och daterad Hans Wigert, a tergo 1995, olja på duk, 100x85 cm.

Tema: Kontemporär konst -

690040

2019-10-16