Spegel
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, tidigt 1900-tal, blandstil, ramdelen i trä, dekor och krön i pastellage, förgylld med guld och slagmetall, ca 110x56 cm
Krönet sitter något löst, bruks och åldersrelaterat slitage
690043
2019-10-16