Byrå senempire

Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, senempire, 1800-tal, fanérad i pyramidmahogny, brännförgyllda beslag, fyrlådig, översta lådan med lådinredning, höjd ca 96, 111x51 cm

Slitagem nyckel saknas

690050

2019-10-18