Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
RAMAR, 1 par, tidigt 1900-tal, stomme i trä, dekor i pastelage, förgylda med slagmetall, konvext glas, höjd ca 63 cm
Ett litet kantnagg, slitage
690084
2019-10-18