Ramar 1 par

Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

RAMAR, 1 par, tidigt 1900-tal, stomme i trä, dekor i pastelage, förgylda med slagmetall, konvext glas, höjd ca 63 cm

Ett litet kantnagg, slitage

690084

2019-10-18