Hans Walter Sundberg

Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004):Abstrakt komposition, signerad, olja på duk, ca 71x100 cm

690085

2019-10-17