Jaeger reseur

Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur
Jaeger reseur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAEGER, reseväckarur, 1950/60-tal, manuell, mässing, 8 dagars gångreserv, längd ca 6 cm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

690086

2019-12-15