Anne Charlotte Sjöberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE CHARLOTTE SJÖBERG (1874-1947): Flicka på stol, signerad Anne Ch:Sjöberg, akvarell, bildmått ca 26x24 cm

690089

2019-10-19