Matta rölakan 1950-tal
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JÖNKÖPINGS LÄNS HEMSLÖJD, matta 1950-tal, rölakan, dekor av stiliserade tistlar i blått, grått och brunt mot botten i blå nyanser, signerad JLH, ca 274x223 cm
Fransar saknas, smärre slitage
690118
2019-11-10