Matta rölakan 1950-tal

Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal
Matta rölakan 1950-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JÖNKÖPINGS LÄNS HEMSLÖJD, matta 1950-tal, rölakan, dekor av stiliserade tistlar i blått, grått och brunt mot botten i blå nyanser, signerad JLH, ca 274x223 cm

Fransar saknas, smärre slitage

690118

2019-11-10