Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ASTRID SAMPE, matta dubbelsidig maskinvävd (s k sinjeflossa) Svängsta Mattväveri AB, 1960-tal, gröna nyanser, ca 320x215 cm
Smärre slitage, ställvis något hårdare
690120
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här