Astrid Sampe flossamatta 1960-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ASTRID SAMPE, matta dubbelsidig maskinvävd (s k sinjeflossa) Svängsta Mattväveri AB, 1960-tal, gröna nyanser, ca 320x215 cm

Smärre slitage, ställvis något hårdare

690120

2019-11-10