Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IVAR MORSING (1919-2009): "Hem sen sol gått ner", olja på pannå, signerad samt daterad I. Morsing -68, mått ca 23x39 cm
690124
2019-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här