Ivar Morsing oljemålning

Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAR MORSING (1919-2009): "Hem sen sol gått ner", olja på pannå, signerad samt daterad I. Morsing -68, mått ca 23x39 cm

690124

2019-10-17