Christer Von Rosén tempera

Christer Von Rosén tempera
Christer Von Rosén tempera
Christer Von Rosén tempera
Christer Von Rosén tempera

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): "Det mänskligas tillväxt", collage, 1968 monogramsignerad och daterad C.R 68, ca 13x40 cm

690128

2019-10-17