Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BÅLSKÅL, porslin, Kina, sen Qianlong (1736-1795), europeiserande dekor av blomsterbuketter i blå emaljfärg och guld, stjärnbård, höjd 13,5, diameter 33 cm
Kantlagning, spricka, nagg
690134
2019-10-18