J C Vickery herrfickur
Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
J C VICKERY, fickur, krom, 1900-talets början, ankargång, diameter 66 mm, etui
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage
690135
2019-12-15