J C Vickery herrfickur

J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur
J C Vickery herrfickur

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

J C VICKERY, fickur, krom, 1900-talets början, ankargång, diameter 66 mm, etui

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

690135

2019-12-15