Matskedar silver

Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 800 SEK

Kuvaus

MATSKEDAR, 3+5+1, silver, 1900-tal, b la gammal fransk modell, total vikt ca 500 g

Kuntoraportti

Bruksslitage

690145

Päivämäärä:

2019-10-21