Matskedar silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
MATSKEDAR, 3+5+1, silver, 1900-tal, b la gammal fransk modell, total vikt ca 500 g
Kuntoraportti
Bruksslitage
690145
Päivämäärä:
2019-10-21