Spelbord Nyrenässans

Spelbord Nyrenässans
Spelbord Nyrenässans
Spelbord Nyrenässans
Spelbord Nyrenässans
Spelbord Nyrenässans
Spelbord Nyrenässans
Spelbord Nyrenässans
Spelbord Nyrenässans

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnöt, svarvade ben med kannelyr, höjd ca 77, 89x44 cm

Bruksslitage

690169

2019-10-17