Olof Arborelius olja på trä

Olof Arborelius olja på trä
Olof Arborelius olja på trä
Olof Arborelius olja på trä
Olof Arborelius olja på trä
Olof Arborelius olja på trä
Olof Arborelius olja på trä

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915), Floda kyrka, monogramsignerad, olja på trä, 36x24 cm

Kracklyr, färgbortfall

690170

2019-10-16