Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
OLOF ARBORELIUS (1842-1915), Floda kyrka, monogramsignerad, olja på trä, 36x24 cm
Kracklyr, färgbortfall
690170
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här