Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASSIETTER, 4+4 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), Imari, dekor i underglasyrblått, järnoxid samt emaljfärger, diameter ca 16 cm
Nagg, slitage
690210
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här