Carl Fagerlund

Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampa, "RD 1566", glas, Orrefors, 1900-talets andra hälft, blått underfång, total höjd 44 cm.

Sedvanligt slitage, ej funktionstestad.

690211

2019-10-25