Knoppbräda

Knoppbräda
Knoppbräda
Knoppbräda
Knoppbräda
Knoppbräda
Knoppbräda
Knoppbräda
Knoppbräda
Knoppbräda
Knoppbräda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNOPPBRÄDA/KLÄDHÄNGARE, allmoge, sent 1800-tal, furu, längd 133 cm.

Slitage, borrade hål.

690215

2019-10-25