Sidenmåleri, Kina, 1900-tal

Sidenmåleri, Kina, 1900-tal
Sidenmåleri, Kina, 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDENMÅLERI, omkring 1900-talets mitt, motiv av tranor, signerad, ca 54x86 cm

690223

2019-10-17