Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

RYNO FRIBERG (född 1920): Blommande kvist, signerad Ryno -43, olja på pannå, ca 19x26,5 cm

690225

2019-10-18