Sakral skulptur

Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur
Sakral skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAKRAL SKULPTUR (18/1900-tal), Jungfru Maria med Jesusbarnet, skulpterat lövträ, höjd 42,5 cm

PROVENIENS: Familj bosatt i Trier, Tyskland

Smärre dekorskador

690244

2019-10-17