Samekniv signerad

Samekniv signerad
Samekniv signerad
Samekniv signerad
Samekniv signerad
Samekniv signerad
Samekniv signerad
Samekniv signerad
Samekniv signerad
Samekniv signerad
Samekniv signerad

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SAMEKNIV, skaft och slida i horn, läderdetalj, björkinläggningar, signerad, knivens längd 16,5 cm, total längd 22,5 cm

Mindre slitage

690245

2019-10-25